Podczas projektowania i tworzenia mebli dla naszych Klientów, stosujemy akcesoria meblowe najwyższej jakości, ponieważ to one decydują o jakości mebla oraz o komforcie w codziennym użytkowaniu. Używamy produktów najlepszych na rynku firm – Hettich, Blum oraz Peka, dzięki czemu zawiasy, podnośniki, szuflady, czy też kosze, posiadają wieczyste gwarancje i są wyposażone w nowoczesne systemy cichego domyku.

Najwyższa jakość wykonania i niezawodność

W naszej ofercie posiadamy wszelkiego rodzaju akcesoria do montażu mebli, szaf, zabudowy wnętrz i garderoby. Wśród wielu są także nowoczesne podzespoły do budowy profesjonalnej kuchni czy szafy. Proponujemy uchwyty w wielu rozstawach oraz pokryciach galwanicznych. Sprawdzone systemy szuflad i prowadnic, jakie Państwu oferujemy zapewniają delikatne i ciche działanie oraz wysoki komfort ruchu. Bogata oferta zadowoli najbardziej wymagającego Klienta odnośnie wzornictwa i zastosowania systemów.

Oferujemy zawiasy, które wyróżniają się solidnością wykonania, niezawodnością oraz dużą możliwością regulacji. Charakteryzują się dużym stopniem bezpieczeństwa. Gwarantujemy doradztwo i fachową pomoc w zakresie wyboru najbardziej optymalnego rozwiązania dopasowanego do Państwa potrzeb. Nowoczesne systemy przechowywania nie tylko pomogą zaoszczędzić miejsce, ale także stworzą dodatkową przestrzeń. Proponowane przez nas rozwiązania są innowacyjne i nowoczesne. Oferujemy kosze, carga, wyposażenie szaf oraz systemy półek.

Akcesoria meblowe - Aalto Kraków

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat używanych przez nas akcesoriów meblowych, zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi pracownikami lub pisząc na adres e-mailowy studio@aalto.com.pl.

509 192 252

Zachęcamy także do odwiedzenia naszego salonu w Krakowie przy ulicy Zakopiańskiej 56 lok 14, gdzie zaprezentujemy rozwiązania dopasowane do Państwa wymagań i potrzeb. Serdecznie zapraszamy!