Naszym celem jest projektowanie i produkcja przedmiotów funkcjonalnych, pięknych i w przystępnej cenie. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze meble łączyły w sobie wszystkie te założenia. Konsekwentnie dążymy do tego, aby w każdym domu zagościł dobry design. Nasze produkty wyróżnia pięć cech, które powodują, że meble BASE są wyjątkowe: stylistyka, funkcjonalność, jakość, dostępność i dobra cena.

Przywiązujemy szczególną wagę do wyglądu naszych produktów. Meble Base stanowią idealne dopełnienie Twojego domu. Podczas projektowania i realizacji naszych mebli zwracamy szczególną uwagę na jakość i trwałość wykonania. Dołożyliśmy starań, aby nasze produkty były na najwyższym poziomie. Zastosowaliśmy niezawodne systemy firm takich jak Blum, Hettich, Peka i dajemy na nie wieczystą gwarancję!

Wszystkie moduły są dokładnie przemyślane i dopracowane. Stworzyliśmy serię, z której wybierzesz wszystkie potrzebne Ci elementy. Meble można dopasować do każdego pomieszczenia i sprawić, by kuchnia w każdym rozmiarze była ergonomiczna. Na nasze meble nie musisz długo czekać. Postaraliśmy się, by wszystkie elementy były dostępne w krótkim czasie.

Naszym priorytetem było stworzenie wysokiej jakości produktu o przystępnej cenie. Przekonaj się, że za niewielką kwotę jesteś w stanie urządzić swoją kuchnię w wymarzony sposób.

Systemy w naszych meblach, czyli co nas wyróżnia

W naszych meblach zastosowaliśmy najwyższej jakości systemy i akcesoria meblowe. Korzystając z produktów światowych marek sprawiliśmy, że wszystkie zawiasy, prowadnice, kosze, systemy narożne w Twojej kuchni będą niezawodne. Na dowód tego dajemy Ci wieczystą gwarancję na wszystkie okucia zastosowane w naszych meblach:

  • Zawiasy – Blum Clip
  • Szuflady – Blum Tandembox
  • Szuflady wewnętrzne – Hettich InnoTech
  • Podnośnik gazowy frontów szafek wiszących – Rejs
  • Cargo do szafek podblatowych – Peka Snello
  • Cargo do szafek wysokich – Peka Dispensa Libell
  • Narożny system wysuwany – Peka Le mans

Dopasowanie mebli do krzywizny ścian

Postaraliśmy się aby nasze meble pasowały do wszystkich pomieszczeń. Skonstruowaliśmy je tak, aby były odsunięte od ściany, co pozwala na niwelowanie ewentualnych nierówności ścian. Całkowita głębokość szafek podblatowych wynosi 54,2 cm. Do zewnętrznych szafek, których bok jest widoczny dodajemy element wykończony tym samym materiałem co front. Element ten dochodzi do ściany. Pamiętaj, aby ująć to w zamówieniu.

Kuchnie modułowe base - Aalto Kraków

Projekt dopasowany do Twoich potrzeb

Nasi projektanci przygotowali dla Ciebie specjalną ofertę. Jeśli nie masz pomysłu na swoją kuchnię, nie jesteś pewien jaki układ funkcjonalny będzie najlepszy, albo nie możesz się zdecydować na konkretny materiał, zostaw to naszym projektantom. Przygotujemy dla Ciebie projekt z wizualizacjami i rysunkami technicznymi, które rozwieją wszystkie Twoje wątpliwości. Projekt zawiera 3 wizualizacje z różnej perspektywy, rzut funkcjonalny pomieszczenia, widoki wszystkich ścian z zabudową mebli. Koszt projektu to 500 zł. Jeśli później zdecydujesz się zamówić meble, cena ta zostanie odjęta od ceny mebli!

Gwarancja na meble Alto

Podstawą do roszczeń gwarancyjnych jest faktury VAT lub paragonu. Meble są przeznaczone do użytku domowego. W innym przypadku nie podlegają gwarancji. Gwarancja obejmuje korpusy szafek, fronty, półki, blaty, cokoły, nóżki. Gwarancja obejmuje wady materiałowe i fabryczne produktów. Wszystkie elementy, z których są zbudowane nasze meble, są objęte dwuletnią gwarancją. Dajemy wieczystą gwarancję na systemy Blum i Peka zastosowane w meblach.


Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat kuchni modułowych BASE, zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi pracownikami lub pisząc na adres e-mailowy studio@aalto.com.pl.

509 192 252

Zachęcamy także do odwiedzenia naszego salonu w Krakowie przy ulicy Zakopiańskiej 56 lok 14, gdzie zaprezentujemy rozwiązania dopasowane do Państwa wymagań i potrzeb. Serdecznie zapraszamy!