W dzisiejszych czasach staramy się maksymalnie wykorzystać przestrzeń mieszkalną lub biurową, co powoduje, że najpopularniejszym rozwiązaniem aranżacyjnym stają się szafy wykonywane na zamówienie. Tego typu rozwiązania meblowe – wykonywane na zamówienie – nie tylko pozwalają na praktyczne zagospodarowanie pomieszczenia, ale też umożliwiają Klientom zaprojektowanie szaf, które w pełni odpowiadają ich oczekiwaniom i potrzebom.

Szafa wykonywana na zamówienie umożliwia praktyczne wykorzystanie wszelkich domowych przestrzeni i może być dopasowana do trudno dostępnych miejsc. Projektując szafę na zamówienie musimy zwrócić uwagę przede wszystkim na określenie, gdzie będzie znajdować się mebel, a także jakiego rodzaju rzeczy będziemy w nim przechowywać. Umiejętne połączenie wszystkich rozwiązań stosowanych w szafach sprawi, że nasza szafa będzie funkcjonalna i doskonale pomieści wszystkie rzeczy.

Dla naszych Klientów przygotowujemy indywidualne rozwiązania, dopasowane do ich potrzeb. Nasi pracownicy przyjadą do Państwa, wykonają profesjonalny pomiar, a następnie zaprojektują i stworzą idealne rozwiązania, które będą dobrze służyły przez wiele lat. Decydując się na zaprojektowanie szafy można skorzystać z porad naszych pracowników lub przedstawić swoją wizję, która pomoże nam stworzyć odpowiedni mebel. Zawsze staramy się podsunąć pomysły, na jak najlepsze wykorzystanie przestrzeni lokalu, która ułatwi naszym Klientom życie.

Szafy na wymiar - Aalto Kraków

Wysokiej jakości szafy firmy Raumplus i Hettich

Oprócz mebli wykonywanych na wymiar, w naszej ofercie znajdują się także rozwiązania przygotowane przez producenta najwyższej jakości systemów przesuwnych dla przestrzeni domowej – firmę Raumplus, a także producenta szaf z ukrytym torem jazdy – firmę Hettich. Oba rozwiązania przygotowywane są specjalnie pod Państwa pomieszczenia i spełniają najwyższe wymagania w zakresie jakości, komfortu i funkcjonalności.

img_raumplus

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat wykonywanych przez nas szaf na wymiar, zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi pracownikami lub pisząc na adres e-mailowy studio@aalto.com.pl.

509 192 252

Zachęcamy także do odwiedzenia naszego salonu w Krakowie przy ulicy Zakopiańskiej 56 lok 14, gdzie zaprezentujemy rozwiązania dopasowane do Państwa wymagań i potrzeb. Serdecznie zapraszamy!