W naszej ofercie posiadamy również sprzęt AGD najbardziej rozpoznawalnych firm na rynku. Dzięki współpracy z takimi markami jak Electrolux, AEG, Smeg, Liebherr, Novy, Franke, Blanco, Elleci, Falmec, Elica czy też Grohe, jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu urządzenia dopasowane do Państwa potrzeb i wymagań.

Każdy produkt objęty jest gwarancją producenta. Wszystkie sprzęty uwzględniane są w projekcie wnętrz, dzięki czemu wiedzą Państwo, jak będzie wyglądał końcowy efekt aranżacji wnętrz. Sprzęt AGD zakupiony w naszej firmie dostarczamy i montujemy bezpłatnie!

Jeśli nie chcą Państwo skorzystać z naszej oferty sprzętu AGD, przy projektowaniu lub wykonywaniu mebli kuchennych potrzebujemy informacji o wymiarach poszczególnych urządzeń, które stanowić zabudowę kuchenną.

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat montowanego sprzętu AGD, zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi pracownikami lub pisząc na adres e-mailowy studio@aalto.com.pl.

509 192 252

Zachęcamy także do odwiedzenia naszego salonu w Krakowie przy ulicy Zakopiańskiej 56 lok 14, gdzie zaprezentujemy rozwiązania dopasowane do Państwa wymagań i potrzeb. Serdecznie zapraszamy!