Montaż sprzętu AGD to czynność wymagająca dużej wiedzy i doświadczenie, a wartość jednostkowa urządzenia niekiedy przekracza kwotę 5000 zł. Zazwyczaj w kuchni many przynajmniej 7 urządzeń do zabudowy (chłodziarka, zmywarka, piekarnik, płyta grzewcza, mikrofalówka, zlewozmywak, a także bateria). Ich montaż w meblu i podłączenie do sieci elektrycznej oraz wodnej trwa od 4 do 8 godzin.

Jest to praca przeznaczona dla dwóch osób, obarczona dużą odpowiedzialnością. Sprzęt AGD zakupiony w naszej firmie dostarczamy i montujemy bezpłatnie! Koszt takiej usługi za każde urządzenie nabyte u innych dostawców, wynosi od 50 do 200 zł.

Urządzenia AGD dopasowane do Twoich potrzeb

W naszej ofercie posiadamy sprzęt AGD najbardziej rozpoznawalnych firm na rynku. Dzięki współpracy z takimi markami jak AEG, Electrolux, TEKA, Smeg, Franke, Blanco, BritaFaber, Globaloczy też Bora, jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu urządzenia dopasowane do Państwa potrzeb i wymagań. Każdy produkt objęty jest gwarancją producenta. Wszystkie sprzęty uwzględniane są w projekcie wnętrz, dzięki czemu wiedzą Państwo, jak będzie wyglądał końcowy efekt aranżacji wnętrz.

Jeśli nie chcą Państwo skorzystać z naszej oferty sprzętu AGD, przy projektowaniu lub wykonywaniu mebli kuchennych potrzebujemy informacji o wymiarach poszczególnych urządzeń, które stanowić zabudowę kuchenną.

Sprzęt AGD - Aalto Kraków

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat montowanego sprzętu AGD, zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi pracownikami lub pisząc na adres e-mailowy studio@aalto.com.pl.

509 192 252

Zachęcamy także do odwiedzenia naszego salonu w Krakowie przy ulicy Zakopiańskiej 56 lok 14, gdzie zaprezentujemy rozwiązania dopasowane do Państwa wymagań i potrzeb. Serdecznie zapraszamy!