Kuchnia jest miejscem w domu, gdzie zaczynamy dzień pijąc poranną kawę lub herbatę. W większości przypadków jest ścisłym centrum naszego domu lub mieszkania, wokół którego toczą się sprawy codziennego życia. Dlatego też kuchnia powinna być dopasowana do naszych potrzeb. Meble na wymiar to propozycja dla naszych Klientów, którzy pragną mieć wnętrza wyróżniające się efektownym wzornictwem, wysoką jakością wykonania oraz funkcjonalnością nowoczesnych rozwiązań projektowych.

Określ nam swoje potrzeby i wymagania, a my kompleksowo zajmiemy się całą resztą. Dzięki naszej ofercie możesz liczyć na wykonanie precyzyjnego pomiaru, stworzenie dopasowanego do twoich potrzeb projektu, a także wykonanie mebli, transport oraz montaż przez profesjonalnych fachowców. Dzięki naszym usługom w Twoim mieszkaniu lub domu poczujesz się jak u siebie. Wnętrza będą zachwycać nowoczesnym wyglądem, a optymalne wykorzystanie przestrzeni sprawi, że codzienne życie stanie się lekkie, łatwe i przyjemne.

Kuchnie dopasowane do Twoich potrzeb

Celem naszej firmy jest osiąganie jak najwyższej jakości wykonania mebli zgodnych z oczekiwaniem naszego Klienta. Projektując meble kierujemy się zarówno funkcjonalnością jak również zachowaniem nowoczesnego designu. Naszą inspiracją są indywidualne potrzeby, dlatego proponujemy Ci rozwiązania dopasowane do Twoich preferencji oraz do możliwości budżetowych. Jeśli masz pomysł na wnętrza swojego domu lub mieszkania, przeniesiemy Twoją wizję na projekt. Jeśli nie masz pomysłu jak urządzić wnętrza, nasi projektanci zaproponują Ci autorski projekt, uwzględniający Twoje potrzeby i sugestie.

Nasza pracownia współpracuje z projektantami, którzy w odpowiedzi na Państwa potrzeby zaplanują komfortowe i piękne wnętrze oraz sporządzą pełną dokumentację projektową: wizualizacje, rzut pomieszczenia oraz rysunki techniczne mebli. Koszt takiej usługi jest ustalany indywidualnie i jest uzależniony od wielkości pomieszczenia. Dodatkowo jeżeli meble zostaną zrealizowane przez studio Alto, kwota ta zostanie odjęta od ceny realizacji.

Oprócz mebli kuchennych tworzonych na wymiar, nasza oferta obejmuje dowolną aranżację przestrzeni, dedykowaną osobom poszukującym indywidualnych i niepowtarzalnych rozwiązań. Wykonujemy szafy wnękowe wolno stojące, garderoby, komody, biurka, meble łazienkowe, meble kuchenne oraz meble biurowe.

Kuchnie na wymiar - Aalto Kraków

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat mebli tworzonych na wymiar, zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi pracownikami lub pisząc na adres e-mailowy studio@aalto.com.pl.

509 192 252

Zachęcamy także do odwiedzenia naszego salonu w Krakowie przy ulicy Zakopiańskiej 56 lok 14, gdzie zaprezentujemy rozwiązania dopasowane do Państwa wymagań i potrzeb. Serdecznie zapraszamy!