Proszki, ręczniki, artykuły kosmetyczne – wszystkie te rzeczy powinny znaleźć w łazience odpowiednie miejsce. Dlatego też wybór mebli do łazienki to nie tylko kwestia estetyki i wyglądu, ale przede wszystkim funkcjonalności. Odpowiednia aranżacja przestrzeni w łazience powinna zapewnić komfort użytkowania na najbliższe lata. Meble łazienkowe muszą pomieścić wszystkie drobiazgi, jednak nie powinny zajmować zbyt dużo miejsca.

Jako doświadczeni specjaliści w dziedzinie mebli łazienkowych, tworzymy meble dopasowane do potrzeb swoich Klientów. Zwracamy uwagę zarówno na stylistykę, jak i funkcjonalność pomieszczenia, w którym mają znajdować się meble. Do tworzenia mebli łazienkowych wykorzystujemy materiały o najwyższej jakości, dzięki czemu Klienci nie muszą martwić się o to, co stanie się z meblami po długim czasie, które w łazience są narażone na wysoką wilgotność.

Wysoka jakość wykonania i elegancki styl

Oferujemy meble łazienkowe z płyty mdf, na życzenie także z laminatu. Meble przez nas produkowane mogą być lakierowane w dowolny, wskazany przez Państwa sposób. Zawsze dostosowujemy się do potrzeb i pomysłów naszych Klientów, a także dokładnie konsultujemy poszczególne części pracy przed rozpoczęciem realizacji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, dzięki czemu przekonają się Państwo jak wysoką jakość reprezentują meble naszego wykonania. Wszystkich zainteresowanych wyceną zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Meble łazienkowe - Aalto Kraków

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat wykonywanych przez nas mebli meblowych, zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi pracownikami lub pisząc na adres e-mailowy studio@aalto.com.pl.

509 192 252

Zachęcamy także do odwiedzenia naszego salonu w Krakowie przy ulicy Zakopiańskiej 56 lok 14, gdzie zaprezentujemy rozwiązania dopasowane do Państwa wymagań i potrzeb. Serdecznie zapraszamy!