Raumplus to producent drugiej generacji oferujący drzwi przesuwne, ścianki działowe oraz systemy szaf i zabudowy wnętrz. Dzięki współpracy z niemieckim producentem, firma ALTO dostarcza swoim Klientom najlepsze na rynku rozwiązania szaf i zabudowy wnętrz, wykonane z najwyższej jakości materiałów. Drzwi przesuwne i ścianki działowe dają szerokie możliwości tworzenia indywidualnych konfiguracji szaf wnękowych.

Nowoczesność i wysoki komfort użytkowania

Szyny dolne Raumplus instalowane są na dowolnej powierzchni, na wykładzinie, płytkach ceramicznych, parkiecie, betonie. Montowane są na równo z podłogą lub na jej powierzchni – w tym wypadku wysokość szyn wynosi jedynie 6 mm. Pojedyncze lub wieloprowadnicowe szyny dolne umożliwiają łatwe przesuwanie drzwi przez wiele lat, nawet na nierównych podłogach występujących często w starym budownictwie. Ich kolor wykończenia dostępny jest w pełnej palecie RAL.

Stosowane drzwi przesuwne firmy Raumplus wprowadzane są w ruch bez żadnego wysiłku, a wbudowany hamulec sprawia, że równie łatwo się zatrzymują. Mechanizm hamulców w szynie górnej jest kompletnie niewidoczny z zewnątrz. Powoduje stopniowe zamykanie drzwi (również tych wykonanych z grubych paneli) i naprowadzanie ich na wyznaczone miejsce. Takie rozwiązanie pozwala również ograniczyć zużywanie się materiałów, stosowanych przy budowie szafy.

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat najwyższej jakości systemów przesuwnych Raumplus dla przestrzeni domowej, zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi pracownikami lub pisząc na adres e-mailowy studio@aalto.com.pl.

509 192 252

Zachęcamy także do odwiedzenia naszego salonu w Krakowie przy ulicy Zakopiańskiej 56 lok 14, gdzie zaprezentujemy rozwiązania dopasowane do Państwa wymagań i potrzeb. Serdecznie zapraszamy!