Hettich TopLine to niezwykle eleganckie i niesłychanie ciche szafy, z ukrytym torem jezdnym. Ukryty system do drzwi przesuwnych pozwala na wyjątkowo lekkie i równomierne przesuwanie drzwi o dużej powierzchni i ciężarze do 80 kg. TopLine XL to połączenie doskonałej jakości i dopracowanego wzornictwa.

Nowa generacja amortyzatorów gwarantuje komfort użytkowania w całkowicie nowym wymiarze: wyhamowanie w kierunku  otwierania i zamykania, w obu kierunkach oraz przy jednoczesnym otwarciu zewnętrznych drzwi (amortyzacja kolizji). Szybki montaż i możliwości regulacji ułatwiają zastosowanie ciężkich drzwi.

Także w doborze uchwytów TopLine zapewnia maksymalną swobodę projektowania, ponieważ nałożenie drzwi regulowane jest na elemencie prowadzącym, dzięki czemu uchwyty można umieścić w dowolnym miejscu lub swobodnie wysunąć szuflady wewnętrzne. Nałożenie drzwi na boki korpusu mebla można ustawić dowolnie dzięki odpowiedniemu umieszczeniu odbojnika końcowego w profilu jezdnym.

Możliwe jest także realizowanie dużych szaf sięgających po sam sufit oraz szaf wnękowych. Zintegrowana regulacja wysokości jest łatwo dostępna także przy zawieszonych drzwiach. Umożliwia to wygodne i precyzyjne ustawienie drzwi. Efekt: zamknięty front szafy o perfekcyjnym, fascynującym wyglądzie.

Pełna oferta szaf w systemie Hettich TopLine

Szafy w systemie Hettich TopLine - Aalto Kraków

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat szaf w systemie Hettich TopLine, zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi pracownikami lub pisząc na adres e-mailowy studio@aalto.com.pl.

509 192 252

Zachęcamy także do odwiedzenia naszego salonu w Krakowie przy ulicy Zakopiańskiej 56 lok 14, gdzie zaprezentujemy rozwiązania dopasowane do Państwa wymagań i potrzeb. Serdecznie zapraszamy!